Krzysiek – opanowany szaleniec kochający sztukę fotografii. Na codzień pracujący jako fotograf dziecięcy, oraz grafik. Uwielbiający podróże i dobre kino. Od najmłodszych lat jest wielbicielem fotografii, ale dopiero u boku brytyjskiego fotografa przekonał się że jest to jego życiowy cel.

Paulina – szalona perfekcjonistka, nie uznająca kompromisów w sztuce. Kochająca poznawanie nowych miejsc i ludzi. Zwolenniczka niecodziennego myślenia oraz kreatywnego spojrzenia na świat. W fotograficznej dżungli trzyma ją możliwość ekspresji swoich fanaberii oraz możliwość zatrzymania czasu w postaci fotografii.

Razem – One Day.
Tworzymy coś więcej niż zwykły zespół. Jesteśmy parą, którą połączyła miłość do aparatu. Szybko okazało się że to nie jest  tylko miłość do sztuki, ale również do siebie nawzajem.
Nasz dwuosobowy team ciągle się rozwija zatrzymując najpiękniejsze chwile w życiu człowieka.  Dzięki wam możemy spełniać się w naszej pasji. Jeden dzień,jedna godzina,jedna minuta i jedna chwila,którą chcemy abyście wspominali przez lata.